Xiaomi yenilikçi ürün işini abarttı; ütü derdine son

Xiaomi‘nin MIJIA markası altında ürettiği El Tipi Kıyafet Buhar Makinesi 2, Çin’de satışa sunuldu. Bu yeni ürün, kullanıcıların giysilerindeki kırışıklıkları kolayca gidermelerine olanak tanıyan katlanabilir bir tasarıma ve daha küçük bir tabana sahip. 730 gram ağırlığındaki bu buhar makinesi, seramik kaplamalı alüminyum döküm bir panele sahip olup, hızlı ısı iletkenliği ve sabit sıcaklık sunar.

Böylece kullanıcılar,giysiler üzerinde nazikçe gezdirerek kırışıklıkları kolayca düzeltebilirler. Ayrıca, buhar makinesi, ütüleme esnasında su damlacıklarının oluşumunu engelleyen bir ikincil buharlaştırma odasına sahiptir.

Xiaomi yenilikçi ürün işini abarttı; ütü derdine son

MIJIA El Tipi Kıyafet Buhar Makinesi 2, kumaşları ıslatmadan ütüleme işlemi için 30kPa’luk bir güçlendirme teknolojisini benimsemektedir. Cihaz, 26 saniye içinde ön ısıtma yapabilir ve buharı hızlı bir şekilde salabilir. Buhar dağıtımını durdurmak için kullanıcı parmağını düğmeden çekmek yeterlidir ve bu cihaz, hem giysi hem de düz yüzey ütüleme desteği sunar. Ağır kumaşlarla başa çıkabilen bu el tipi buhar makinesi, yüksek sıcaklıktaki buharı sayesinde giysilerden bakteri ve akarları etkili bir şekilde uzaklaştırabilir. Ürünün sterilizasyon ve akar giderme oranı %99,99’dur.

160ml’lik görsel bir su tankına sahip olan MIJIA El Tipi Kıyafet Buhar Makinesi 2, dolu tankla altı gömleğe kadar buhar sağlayabilir. Ürün şu anda JD.com gibi perakende satış noktalarında 119 yuan (yaklaşık 17$) fiyat etiketiyle satılmaktadır. Xiaomi MIJIA El Tipi Kıyafet Buhar Makinesi 2’nin global pazarda ne zaman satışa sunulacağına dair henüz bir bilgi bulunmamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x